Nasza firma

    Historia Firmy Handlowej Mazurek sięga  1989 roku.
Od chwili powstania Firma specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży łożysk.

    Oferujemy szeroką gamę najbardziej renomowanych firm: FAG, SKF, INA, TIMKEN,
oraz:  KOYO, FŁT, NTN, STEYER, ZKL, GPZ, MPZ, SPZ, etc.
Aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów staramy się cyklicznie poszerzać naszą i tak bogatą ofertę.

    Zadowolenie klientów, wysoka kultura obsługi, oraz fachowość tematu w branży są niewątpliwie atutami naszej firmy. Ponadto solidność i terminowość dostaw, negocjacyjne warunki zawierania umów oraz doradztwo w zakresie doborów odpowiednich produktów zapewnia czołową pozycję w branży łożyskowej. Oferta wysokiej jakości łożysk sprawiła, że zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

    Systematycznie dokonujemy analizy stanów magazynowych oraz dostępnych na rynku produktów w celu posiadania pełnej gamy towarów. W przypadku gdy nie posiadamy na stanie poszukiwanych pozycji, w oparciu o współpracę z krajowymi i zagranicznymi firmami jesteśmy w stanie sprowadzić je po konkurencyjnych cenach i w możliwie krótkim terminie.

    W pełni zdajemy sobie sprawę, że sukces i ustabilizowana pozycja w naszej branży jest wynikiem profesjonalizmu naszych pracowników i ścisłej współpracy z Państwem. Z naszej strony gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową oraz do bezpośredniego kontaktu w firmie, telefonicznie lub droga elektroniczną.

 

FIRMA MAZUREK TO: DOŚWIADCZENIE, SPRAWNOŚĆ, PRECYZJA!!! 

 

 

 

Strona nie zawiera wszystkich stanów magazynowych jakie posiadamy,

jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię pozycji - złóż zapytanie ofertowe

odpowiemy możliwie jak najszybciej!!!